MONTAŻ AGREGATÓW CHŁODNICZYCH

Dobrej jakości agregaty chłodnicze to urządzenia, których zadaniem jest schłodzenie powietrza do określonej temperatury wraz z zapewnieniem odpowiedniej wilgotności powietrza. Stosuje się je w różnego rodzaju pomieszczeniach, halach, magazynach, chłodniach itp. Ale dobre agregaty chłodnicze to nie tylko takie, które są wysokiej jakości i odpowiednio dobranych parametrach, ale również muszą to być urządzenia właściwie zamontowane.

Zapewniamy naszym klientom nie tylko produkty najlepszych i niezawodnych marek, ale też montaż agregatów chłodniczych. Wśród naszych propozycji znajdują się zarówno instalacje do 50C, jak i poniżej 00C. Ale na tym nie kończy się lista działań, które możemy Państwu zaoferować. Dysponujemy pokaźnym zapasem najlepszych części do agregatów chłodniczych. Ponadto do naszych kompetencji należy bieżąca naprawa agregatów chłodniczych. Korzystamy wyłącznie z najnowszych technologii i rozwiązań, co gwarantuje wysoką jakość wykonywanych przez nas usług. Nasz serwis agregatów chłodniczych odbywa się zarówno na podstawie karty gwarancyjnej, jak i w formie serwisu pogwarancyjnego.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny naszych usług oraz sprzedawanych produktów, a także pomoc i wsparcie w wyborze najlepszego rozwiązania. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, tworząc instalacje chłodnicze jak najlepiej dostosowane do potrze budynku. Nasze produkty wyróżniają się niezawodnością, prostą, intuicyjną obsługą oraz niskimi cenami, których nie znajdą Państwo u konkurencyjnych firm.

ACAUTO BORKOWSKI ZAJKOWSKI S.C.
UL. KOLEJOWA 117
05-092 ŁOMIANKI
Tel. 22 751 33 54, 795 335 900, 22 873 83 03
VAT: 118-19-20-358
EU VAT: PL1181920358